Únor 2015

Na svatýho Valentýna.

14. února 2015 v 0:25 | Cement. |  Urinální inkontinence
čau, vole, jak se máš, vole? ozvala se Dendulie, a mě zaplavila radost, i když z tý fialový mam chuť zvracet. (sorry, vole.) vracim se na svuj vedlejšák, na místo, kam se dá zvracet. Vyseru sem svoje pocity, a neutřu si prdel, dělejte si s tim co chcete. Ležíme v posteli, a on drží před displejem nos. (nebo obráceně? nesrostla nám ruka s telefonem natolik, že ten mobil považujeme za větší součást sami sebe, než prsty?) "Cemente, tos fakt napsala?" sračky, sračky. Proč to čtete?

chybí mi ten pocit bezpečí, a čtu mu nahlas porno povídky svejch přátel. Smějem se lidský demenci, a já necejtim nic, celej vesmír se točí kolem jedný osoby. Našla jsem ten přívěšek s králíkem, kterejs mi dal někdy před rokem. Vobjali jsme se po půl roce, jen tak, z donucení. Už jste někdy někoho z donucení objímali? Já jo. Je to uspokojující, když se jedná o člověka, kterýho jste milovali, a kterej je neschopnej se vám podívat do očí.

... ale z donucení vás obejme.
hahah.

zejtra jedu směr hajzl. Vlastně dneska, na svatýho Valentýna. "Chci bejt s tebou, když bude ten Valentýn." Aha, aha. V duchu mu řikam: drž hubu, řešíš to víc než já. A pak je tady to romantický já, který odmítam, a nenávidim, který se vnitřně usmívá. Ale odmítam mu dát vědět existenci toho prvního já. Nebo druhýho? (ztrácim se.)

a víte že je ženská nekrofílie je možná? Návod: Sveďte muže, a až bude mít erekci, zabijte ho libovolným způsobem. Do péra strčte tyčku. Užívejte. Haha, otvírá mi obzory, ani neví jak. Za dva měsíce budu oficiálně dospělá, tak mi dvacátýho druhýho dubna nezapomeňte zavolat. Ptejte se na lince 1188 po morbidní krávě z Prahy. (oni budou vědět.)

mam chuť posílat dopisy. nebo aspoň emaily. oni totiž už nejsou pořádný poštovní schránky.